PRADA - pirmajam derliui

Šilko skonis Jūsų lėkštėje

Užsakymai nuo 2025 m. Sausio

SERTIFIKUOTŲ SĖKLINIŲ BULVIŲ INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

Kokybiškos ir sertifikuotos sėklinės bulvės - Jūsų gero derliaus garantas! Vfarm šeimos ūkis daugina ir parduoda aukštų reprodukcijų įvairių veislių sėklines bulves daugiau nei 20 metų.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti visų mėgstamas veisles, tokias kaip Vineta, Melody, taip pat kasmet populiarėjančias veisles Queen Anne, Karelia. Ypač atkreipiame dėmesį ir į naujas ir modernias veisles, atsparias marui ir kaitrai: Acoustic ir Alouette. O ankstyvųjų mėgėjams turime paruošę Prada, Colomba ir Adora.

Vfarm komanda visada stengiasi užtikrinti aukščiausią kokybę ir geriausią kainą. Užsisakykite sėklines bulves mūsų internetinėje parduotuvėje, ir mes jas pristatysime su kurjeriu visoje Lietuvoje!

NAUJAUSIOS SĖKLINIŲ BULVIŲ VEISLĖS

POPULIARIAUSIOS SĖKLINIŲ BULVIŲ VEISLĖS

SĖKLINIŲ BULVIŲ RINKINIAI

Vfarm sėklinių bulvių tinklaraštis

Kas yra kategorija, frakcija ir fasuotės?

Sėklinių bulvių kategorija

KATEGORIJA

Sėklinių bulvių kategorija yra  kokybės klasė, nustatoma pagal sėklinių bulvių dauginimo kartas – reprodukcijas. Populiariausia yra vadinama “pirmo atsėlio” – sertifikuota kategorija A. Antro atsėlio sertifikuotos sėklinės bulvės dauginamos iš pirmo atsėlio ir yra paskutinė žemiausia sėklinių bulvių kategorija B, kuriai taikomi žemiausi kokybiniai reikalavimai. A ir B klasių augalo pasas - etiketė yra mėlyna. Ją išduoda Valstyvbinė Augalininkystės tarnyba sertifikuojant siuntą kartu su sertifikatu, pagrindžiančiu sėklos kilmę pagal privalomuosius kokybės reikalavimus.

ŽIŪRĖTI SĖKLINIŲ BULVIŲ VEISLĖS
Sėklinių bulvių frakcija

FRAKCIJA

Arba sėklos dydis. Visos sėklinių bulvių veislės yra fasuojamos į vieną pagrindinę frakciją - 35/55 mm. T.y. didžiausi gumbai turi išlįsti per kvadratinę 55 milimetrų akį, o mažiausi neiškristi per 35 milimetrų akį. Didesnioji frakcija 55/60 mm. yra stambi frakcija, ir tiekiama esant pagrindinės frakcijos trūkumui. Sėklinių bulvių paruošimas ir fasavimas vyksta mechanizuotai, todėl iki 3% gumbų gali neatitikti šių dydžių. Standartinės frakcijos sėklinių bulvių sodinimo norma - ~2,5 tonos vienam ha, stambios frakcijos - ~4,5 tonos vienam ha.

ŽIŪRĖTI SĖKLINIŲ BULVIŲ VEISLĖS
Sėklinių bulvių fasuotės

FASUOTĖS

Pirkėjai gali rinktis, kad sėklinės bulvės būtų sufasuotos į tinklinius maišus po 25 kg arba į vienos tonos didmaišius (1000 kg), kaip parodyta nuotraukoje, jei norima įsigyti didesnį kiekį. Sėklinės bulvės fasuojamos visiškai naujoje taroje. Bet kurio dydžio sėklinių bulvių maišai yra užsiūti ar kitaip užsandarinti (didmaišiai yra užpliombuoti) bei paženklinti etikete – augalo pasu.

ŽIŪRĖTI SĖKLINIŲ BULVIŲ VEISLĖS

APIE MUS

Vfarm sėklinių bulvių ūkio transportas

KAIP ATSILIEPIA MŪSŲ KLIENTAI?

Išsamus informacijos pateikimas apie veiklas, greita, kokybiškas ir tikslus pristatymas. Malonus bendravimas. Tikrai rekomenduoju.

Ramūnas B.

Viskas labai puikiai, gaunama daug išsamios informacijos, net jei kaip ir man nutiko su bulvių liga - padėjo išsiaiškinti, esu nuoširdžiai dėkinga ir linkiu visokeriopos sėkmės!

Ieva I.

Prekiaujama sąžiningai ir atsakingai. Facebook tinklo vartotojai gauna daug patarimų, konsultacijų. Džiaugiuosi atradusi Vasiliausko ūkį.

Danutė K.

Radau išsamų veislių aprašymą ir lengvai išsirinkau norimas veisles.
Paprasta, aišku, kokybė 10 balų. AČIŪ ❤

Asta R.

KARELIA - labai skanios bulvės ir labai geras derlius. Šios bulvės buvo gražiausios visame kaime.

Rasa S.

Patogus būdas įsigyti sėklą nekeliant kojos iš namų. Prekes gavau kartu su trumpu aprašymu ir sertifikatais. Platesnę informaciją apie veislę nesunkiai radau internete. Patiko ir tikrai rekomenduoju.

Paulius R.

Gavom bulvytes ir dėkui už malonią staigmena. Norėjau ir CAMPINA išbandyt. Gražių švenčių!!!

Jolita G.

Užsakytas bulves gavome. Ačiū už greitą  pristatymą. Nuoširdžiai dėkojame už dovaną😊😊😊 Nustebinote😊 Jaučiasi, kad tai, ką darote, darote su meile, dėmesingumu. Linkime jums sėkmės, gausių aruodų ir kad daug daug žmonių įsigytų jūsų auginamų skanių bulvių!

Danguole P.

Ačiū, sėklinių bulvių siuntinukas atvyko. Ačiū už dovanelę. Lauksim, kada žemė sušils ir tikimės gero derliaus. Sėkmės Jums darbuose.

Nijole K.